Revista scolii

Pentru că ne sunteți alături și ne sprijiniți, suntem onorați să vă anunțăm că revista școlii noastre, Treptele cunoașterii, cu care am participat și anul acesta la concursul de reviste școlare, a obținut premiul al III-lea pe municipiu, ceea ce reprezintă o reușită!!! Suntem conștienți că, fără colaborarea și ajutorul vostru, al echipei școlii noastre, nu am fi reușit un lucru atât de îmbucurător și ținem, pe această cale, să vă mulțumim pentru implicare și pentru efortul depus.                                                                                                                   Împreună suntem cei mai tari! Deschiși spre noi orizonturi!

PS: Răsfoiți revista și nu veți regreta!

RevistaScoliiGimnaziale193-Nr1

RevistaScoliiGimnaziale193-Nr2

Concursul Revistelor Scolare_Municipiu_Primar_Gimnaziu_mai 2013 (1)

 

 

Comments are closed.